Čo také napísať, keď všetko je na nete?

Náš FITLIFE vznikol ako naša snaha pomôcť ľuďom žiť zdravý a plnohodnotný život. Hlavne cestou pohybu a zdravého dýchania - síce všetci sa hýbeme aspoň pri ceste od dverí bytu ku dverám auta a dýchame aspoň v pauzách medzi poťahovaním cigaretky, či chrúmaním čipsov pri televízore...

Chceme Vám poďakovať a sme šťastní, že náš zámer sa nám darí napĺňať už 10 rokov a dúfame, že vďaka Vašej priazni budeme môcť pokračovať ďalšie roky v našom započatom diele.

Nebudeme Vás otravovať vecami ako, že sme medzi prvými ak nie ako prví otvorili dýchaciu kyslíkovú terapiu na zdravotných prístrojoch ktorá pomohla desiatkam nielen zdravých ľudí, ale aj množstvu ľudí s rôznymi diagnózami, že sme vybudovali najväčšie spinningové centrum, kde nám rukami prešli stovky ľuďí ktorým sa bicyklovanie a šport stali súčasťou života, že ako jediní na Slovensku používame cvičenie na JG, kde sa mnoho ľudí naučilo správne cvičiť s vlastnou váhou, že organizujeme tréningy, cvičenia, poradenstvo. To všetko viete a dočítate sa na našej stránke.

Oxygenoterapia - liečenie kyslíkom vo Fitlife Nitra

Ale prosíme Vás, či už máme Vašu priazeň my alebo ďalšie takéto zariadenia, tak neprestávajte s dobrými vecami ako sú pohyb, cvičenie a ďalšie aktivity ktoré sú Vám prospešné.

Silné telo = silný duch

Váš FITLIFE

Novinky a aktuality

28.10.2023 | Jógový špeciál v sobotu 28.10.2023. Začíname o 9:00 hod. - 60 minút Power Jógy a potom pokračujeme 60 minútami Meditácie. Cena za 120 minút je 10 €.

20.10.2023 | Oxygenoterapia - dýchanie 95% kyslíka. Volajte 0911 556 187.

Naša adresa:

Fitlife Nitra
Budova Agroinštitútu
Akademická 4, 949 01 Nitra
telefón: 0911 556 187
e-mailová adresa:
Facebook
YouTube
 

Kde nás nájdete:

picture